home

Nedávno v roce 2017 Auto Expo, Force Motors předvedli novou variantu svého moderního věku Sportovní užitkové vozidlo (SUV) Force A v podobě Force A single 4X4. Podnik má v úmyslu spustit přesně to samé s některými dalšími přidanými funkcemi a zahrnuje také verzi vybavenou protiblokovacím brzdovým systémem (ABS). patek philippe hodinky replika Čtecí zařízení Anything-On-Wheels Biswajit zaznamenalo vozidlo Force 1 SUV s testovacími deskami bez loga a odznaků v Pune. Takže můžeme předpokládat, že to může být jistě verze 4WD nebo nejvyšší verze s možnostmi jako ABS a airbagy patek philippe replika swiss , Repliky omega hodinky případy které se testují těsně před tím, než se stanou na trhuZnačka hodnot a přesné datum uvedení na trh se od té doby firmám nezobrazí, ale očekává se, že se tento rok objeví. repliky rolex K životně důležitým bezpečnostním funkcím 4X4 SUV může být cena INR 1 Lakh mnohem více oproti nákladům na současnou variantu 4X2, která přichází na 10,65 Lakh INR (ex-showroom v Dillí).


Nová Force 1 bude nyní pozorována u přímých konkurentů společně se současnými Mahindra XUV500 a Tata Safari Storme, která také uvidí jeho uvedení do provozu do poloviny roku 2017. Účinná nová verze Force A single nebude mít žádné úpravy uvnitř Exteriéry vytvářejí rozdíl od svého staršího protějšku, kromě 4X4 hřebene na bocích nebo na zadních dveřích zavazadlového prostoru.Úplný model SUV, Force One, konkrétně 4X4, patek philippe replika bude v provozu s běžným 4-válcovým čtyřválcovým motorem s širokým rozvaděčem (CRDi) FM-Tech 2149cc. Sériově vyráběný pohon Mercedes-Benz má za následek generování maximálního výkonu 141 koní při 3800 ot / min společně s 321 Nm špičkového točivého momentu při 1600-2400 ot./min.

Motor bude spojen s pětistupňovou manuální převodovkou jako uvnitř stávající varianty Force One 4X2.Kromě Force 1 plánuje společnost také uvedení nového vozu Multi-Car (MPV), který bude určen Mercedes Benz Viano do konce tohoto kalendářního roku. Toto vozidlo MPV je přesvědčeno, že v Indii vytvoří cestu pro New Toyota Innova a Mahindra Xylo.Ačkoli síla Force One není ve svém původním místě skvělým hledákem, musíme přiznat, že tento testovaný automobil se svou černou terapií se zdá být hříšně macho.
  • replica hodinek
  • Replika prodej panerai hodinky
  • Replika revolucni hodinky
  • Replika rolex datejust dámske hodinky
  • Replika rolex daytona uzivatelská prirucka hodinky
  • Replika rolexove perpetual hodinky
  • Replika rolex submariner datum bileho zlata hodinky